Історія школи

     Школа … Стоїть вона на пагорбі, торкаючись блакиті небесної. Її світлі очі милуються рікою, лісом, селом. Вона завжди чепурна, бо для неї кожен будень - то свято, на яке малин-дзвін  запрошує до себе галасливу дітвору. Тут щоденно  учителі любов'ю та ласкою зігрівають своїх вихованців, щедро даруючи їм свої знання та уміння. 

 

В 1884 році було засновано церковноприходську школу, в 1924 році розпочала роботу початкова школа, в 1932 році відкрито неповну середню школу, яка в 1953 році одержала статус середньої і в 1956р. здійснила свій І-й випуск. А роки летять. І вже в 2006 році школа здійснила свій 50-й випуск. В 2012 р. Березнянська ЗОШ І-ІІІ ст. реорганізована в навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад" с. Березна. Нині 50% педпрацівників - це випускники нашої школи, які вміло розкривають диво-світ перед дітьми. А діти в нас здібні. Лише за останні 15 років школа випустила 16 медалістів. 32 її випускники нині навчаються у навчальних закладах ІІІ-ІVрівня акредитації.

Радісно в школі, бо тут виростають відмінні призери предметних олімпіад, переможці конкурсів.Завітай сюди на якусь годину і ти відчуєш затишок, у якому народжується веселий дитячий гамір, побачиш гарні навчальні класи та кабінети, коридори, озеленені живими рослинами. Твій погляд зупиниться на дитячих малюнках, картин - пейзажів рідної Березни, написаних пензлем випускників.

Нашою гордістю сьогодні є випускники минулих років Березовський Олександр і Березовський Андрій, відмінники навчання Черкаського інституту пожежної безпеки,  Слободяник Наталія- студентка Київського національного аграрного університету, яка проходила практику в Англії. Відмінниками навчальних закладів є Марущак Наталія, Паращук Сергій, Климчук Світлана, Короткий Ігор, Нестерук Галина, Романюк Тетяна. Семеро випускників, а це 22%, здобувають педагогічну професію.

Школа підтримує тісні зв'язки з випускниками минулих років Марущаком В.Т. - кандидатом економічних наук, працівником Академії Наук,  Дідиком В.С.- заввідділом обласного управління охорони здоров'я Житомирської області та іншими.

В Березнянській школі дітям не лише добре навчатися. Тут їм цікаво займатися позакласною роботою.  Уже стало традицією проводити щорічно Андріївські вечорниці. Не один рік успішно працює літературна студія “Джерельце”.

В школі щорічно з успіхом проходять сугубо березнянські шкільні конкурси «Клас зразкового порядку», «Спортсмен школи», «Учень школи». Переможці конкурсу нагороджуються преміями.