Новини

Найсвіжіші  новини про НВК ви знайдете за посиланням

 https://www.facebook.com/groups/103483943570528/


Районний семінар вчителів біології

Як мотивувати учнів навчатися-одне з пріоритетних завдань педагогічного колективу НВК.
Напрацьованим досвідом ділилися на районному семінарі вчителів біології ( методист Відерська Ірина Петрівна, Ирина Гнатюк) на тему "Agile-підхід у навчанні. Методологія Edscrum".
Заступник директора з НВР Якобнюк Тетяна Василівна, Таня Якобнюк, презентувала інновації в освітньому процесі НВК.
Вчителька біології Сорокіна Лариса Миколаївна, Лариса Сорокіна, показала метод Edscrum в дії на уроках біології.
Всі учасники семінару змогли на практиці познайомитись із методом, презентувати виконання творчих завдань кожної групи.
Особливі емоції пережили у scrum-іграх, де побачили взаємодію учасників у роботі команди.
Обговорили роль вчителя у даному методі навчання: коуч, фасилітатор, модератор.
Оцінили з точки зору розвитку навичок успішного випускника 21 століття(4 К). Кожен вчитель повернувся із семінару з розробленим проектом з теми"Рослини" (біологія 6 клас).
Вдячна всім за співпрацю і надану можливість поділитися досвідом роботи. Надіюсь на рефлексію.

 

25.11.2019 | Aдмін | Читати далі

Практики уважності в педагогічній діяльності

19 листопада була організована творча зустріч "Практики уважності в педагогічній діяльності", спікер Наталія Василівна Осадчук. Чи часто ми присутні в моменті "тут і зараз", чи вміємо розрізняти та розповідати про свої відчуття, чи завжди можемо сконцентруватися на важливому, чи здатні утримувати гармонію в собі, не залежно від подій в житті? Ні, не завжди. А коли ми самі не здатні, то чи можемо ми навчити учнів? Ні! Тому, вчителі початкових класів, психолог, вчитель фізкультури, вихователі розглянули та спробували особисто вправи, які сприяють розвитку здатності помічати, розпізнавати, називати тілесні відчуття, думки, емоції.
Хочете детальніше дізнатися про практики уважності? Звертайтеся, Наталія Осадчук , радо надасть консультацію та майстерклас.
Віта Геруцька-Повар, поділилася цікавою вправою "Вибери пакет". Вправа спрямована на розвиток уваги та обережності при здійснення вибору та демонстрації наслідків нашого вибору.
 
19.11.2019 | Aдмін | Читати далі

Будьте веселі і здорові!

Будьте веселі і здорові!
Чи можна вплинути на підсвідомість людини фіксованими позитивними емоціями? Виявляється можна. Психологами доведено, що метод "регочущих фотографій" діє. Коли дивишся на свою усміхнену фотографію, позитивним стає відношення до себе і життя. Фотографії викликають позитивні емоції, що сприяють покращенню здоров'я. Ефект підсилюється на колективних фотографіях. В рамках програми #HealthySchools вирішили й ми перевірити цей метод. Створивши колажі "Регочущих фотографій" у кожному класі.
 
 
 

 

19.11.2019 | Aдмін | Читати далі

Здоровий спосіб життя

Учні 4 класу ведуть здоровий спосіб життя. Протягом листопада учні досліджували користь овочів та фруктів. Для цього у класі влаштовували здорові вітамінні перекуси.

 

 

19.11.2019 | Aдмін | Читати далі

Тренінг

Лідер - це той, хто обслуговує інтереси групи. Про це дізнались учні та вчителі нашого НВК на третьому тренінгу "Риси лідера"

 

19.11.2019 | Aдмін | Читати далі

Свято осені

Свято осені, а разом з тим і свято дитячої щирості та батьківської втіхи, відбулось в ДНЗ " Казка". Настрій створювали колоритні костюми овочів, цікаві ігри та розваги, а маленькі поварята почастувати всіх смачним пирогом. Щиро дякуємо учасникам, батькам, а також вихователям - Паламарчук Н. В. та Афанасенко О. М.! Нехай добро та радість від побаченого сповнює кожну оселю!

 

19.11.2019 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Всього новин: 93